Kuğu Şekerleme 2004 yılında kurulmuş olup, girişim ve yatırımları başarısına paralel olarak sürekli devam ettiren, yıllar içerisinde sektörün önde gelen çikolata ve şekerleme tedarikcisi konumunu almıştır. Seçkin lezzeti ve kalitesinin sırrı titizlik ve mükemmeliyetçiliğinde saklıdır. Tüm ürünler büyük bir titizlikle üretilmekte olup geleneksel lezzetini koruma altına almıştır.

Zengin çeşitlerinin yanısıra, tecrübe ve yenilikçiliği ile de geliştirdiği ürünler sektöre öncülük etmektedir. Kuğu şekerleme enerji ve mutluluk kaynağı olan, en mutlu anlarda paylaşılan ve paylaştıkca lezzeti artan kaliteli ve seçkin ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

Vizyon

Yurt içi ve yurt dışında, müşteri odaklı, insana, topluma ve çevreye duyarlı, güvenilir olduğu kadar yenilikçi ve verimli yapısı ile çalışanlarına,iş ortaklarına uzun ömürlü ve tatmin edici getiriyi sağlamak, sektör ‘de aranılan ve güvenirliği sürdürebilmektedir.

Misyon

Modern üretimle Türkiye ve çevre ülkelere yayılma ve tüketici beklentilerinin hep önünde olma stratejisiyle, hizmet vererek iş ortaklarımıza ve tüketiciye en yakın olmaktır.